KADIKÖY OTO SERVİSİ

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz

Kadıköy Oto servisi kimdir ? Hangi hizmetleri verir ?

Rekabetin yoğun ve hızlı olarak yaşandığı günümüz oto servis sektöründe, bölgesel rekabet ortamının getirdiği işletme varlıklarından kendisini ayırmayı başaran  KADIKÖY OTO SERVİSİ müşteri odaklı servis anlayışı ile hem ücret hem de verilen hizmetin kalitesi ve süresi açısından diğer işletmelerin hep bir adım önünde olmayı başarmıştır.

Günümüzde müşteri, işletmelerin en değerli varlık sebebi olmuştur. İşletmeler yeni müşteri kazanabilmek veya sahip olduğu müşterilerin devamlılığını sağlamak için değişik yöntemler aramaktadırlar. Bu bağlamda müşteri memnuniyetine etki eden faktörlerin belirlenmesi, işletmemiz açısından Ar-Ge çalışmalarının temelini oluşturmaktadır.

İşletmemizin müşteri istek ve beklentilerini en yüksek düzeyde karşılaması lokasyon olarak bakıldığında servisimizin neden bölgesinde bir numara olduğunun açık yanıtı olacaktır.

Çalışmalarımızın amacı, otomobil sahiplerinin bakım ve onarım için hizmet aldıkları servisimizden memnun olduklarını görmektir.

KADIKÖY OTO SERVİSİ olarak oto elektrik , akü değişim ve servisi, oto lastik satışı ve onarımı ile araç sahibi bir müşterinin öncelikli ihtiyaçlarını karşılayabilecek teknik donanım, bilgi birikim ve tecrübeye sahibiz.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimizden aldığımız geri dönüş oranlarına güvenerek % 100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

Oto Elektrik Hizmeti

Bir araç içerisinde bulunan sigortadan, far sistemine, alarm sisteminden, silecek sistemine kadar aklınıza gelecek her tür elektrik tesisatı sorununuza garantili çözüm.

Oto Lastik Hizmeti

Binek araç ve minibüs kategorisinde bulunan tüm araçlar için lastik montajı, tüm araç tipleri için lastik tamiri hizmeti balans ayarı yapılarak sorunsuz teslimat.

Akü Hizmetleri

Geniş akü marka yelpazesi ile her müşteriye hitap edebilme. Akü şarj hizmeti ve durum tespiti ile çözüm odaklı hizmet anlayışı.

Yol Yardım

7/24 sabit aracımız ile konum fark etmeden yol yardım imkanı. Tam donanımlı aracımız, işinin ehli servis çalışanımız ile anında müdahale garantisi.